Koguduse lastetöötajad käisid seminaril (vt pilte pildigaleriis)

1. märtsil käisid  Mare Alnek, Piret Põldre ja Kannely Pülsü ning koguduse lastetööjuht Pille Saar EKNK Toompea Keskuses toimunud lastetöötajate koolitusseminaril, mille peakõnelejaks oli  Austraaliast pärit, kuid nüüd Lihulas elav Phil Moore (loe Phil Moore´kohta  www.christianmusicals1.com)

Kohale tuldi nii ligemalt kui kaugemalt – suisa Venemaaltki. Osalejaid oli kokku 40. Seminar oli praktilise suunitlusega ja mõeldud nii alustavale kristliku lastetöö tegijale kui ka uueks innuks juba kogenud õpetajatele.

Üheskoos õpiti uusi lastelaule ning harjutati kätt õhupallist loomade meisterdamises, mis oli lõbus ja kaasahaarav tegevus kõikidele osalejatele. Pärastlõunal arutleti selle üle, mida teha lapsega, kes segab pühapäevakoolitundi, lisaks tutvustas lektor Phil Moore uut ja lihtsat õppeprogrammi, mis võimaldab ka päris algajal edukalt lastetundi läbi viia.

Et seminarist oleks püsiv kasu, oli võimalik tellida DVD-d seminaril tutvustatud õppeprogrammi ja Jeesuse elu käsitleva videoga. Samuti sai endale tellida õpitud lastelaule CD-l, millel on lisamaterjalina olemas ka laulude sõnad ja ainult taustamuusika.

Seminaril pöörati ühiselt pilk tulevikku ja otsustati Eestimaa erinevates piirkondades korraldada toredaid lasteüritusi, mis aitaksid kohalikele lastele kuulutada sõnumit Jeesuse armastusest.
Esimene suurüritus toimub 12. aprillil 2008 Tallinnas EKNK Toompea Keskuses.

Lisa kommentaar

Turvakood
Värskenda