Toimusid oikumeenilised noorte talvepäevad (vt pilte pildigaleriis ja VIDEO`t www.ektv.ee)

1.-3. veebruarini toimusid Põltsamaal oikumeenilised noorte talvepäevad, mida korraldasid EELK Põltsamaa kogudus ja EKNK Põltsamaa Jordani kogudus.

Noortepäevade programm oli tihe ja mitmekesine. Reedel toimus avajumalateenistus, kus teenis kaasa ka Jordani koguduse pastor Meelis Maikalu. Meelelahutuslikus õhtuprogrammis oli nii head muusikat ansambel Reunited esituses kui ka lõbusaid mänge. Õhtuprogrammi ning sellele järgnenud õhtupalvuse viisid läbi Jordani koguduse noored.

Laupäev algas hommikupalvusega, millele järgnesid piiblitunnid, maastikumäng, akadeemiline vaidlus teemal "Abivajaja aita iseend - poolt või vastu" ning töötoad. Õhtuprogramm toimus kultuurikeskuses, kus oli võimalik igaühel oma talendiga lavale astuda. Muusikaga teenis ansambel Messenger, kes pani noored endaga kaasa laulma ja tantsima. Õhtuprogrammile järgnes Emmause missa armulauaga, kus teenisid Meelis Maikalu ja Mikk Leedjärv ning noored ise.

Nii reede kui laupäeva õhtul oli unetutel võimalik EELK kiriklas mõnusalt aega veeta koos tassikese tee, saiakeste ning mõnusa seltskonna ja huvitavate tegevustega, mida kõik kokku nimetatakse - kohvikust tuletatuna -Teevik.

Noorte talvepäevad lõppesid pühapäeva hommikul oikumeenilise viktoriini ja jumalateenistustega nii EELK kui EKNK koguduses.

Vaata videot toimunust Eesti Kristlikus Televisioonis www.ektv.ee

 

Lisa kommentaar

Turvakood
Värskenda