19.-20. oktoobril toimub Tallinnas Imede Krusaad 2007

19. ja 20. oktoobril kell 19.00  toimub Tallinna Linnahallis Imede Krusaad 2007.
Kõnelejaks on ülemaailmselt tuntud pastor-evangelist Steve Hill, kes sai tuntuks Pensacola ärkamise evangelistina. See koosolekutesari tõi Pensacolasse Brownsville’i nelipühi kirikusse üle 4 miljoni inimese. Sajad tuhanded nutsid altarite ees, parandasid meelt ja andsid oma elud Jeesusele.  Elud said tõeliselt muudetud, abielud taastatud ning sõltuvused murtud.

Steve Hill on endine narkomaan ja alkohoolik, kes tuleb Eestisse, et jagada siinsetele inimestele lootust ja julgust. Tõuke selleks on ta saanud tänu tema elus toimunule – vabanemine narkootikumidest, alkoholist ja kuritegevusest 1975. aastal. Suur osa tema elus toimunul oli ka pastor David Wilkersonil, kelle poolt rajatud rehabilitatsioonikeskuses Steve ravil viibis.

Tere tulemast Steve Hilli Imede Krusaadile Tallinna Linnahalli 19. ja 20. oktoobril kell 19.00. Sissepääs on kõigile tasuta . Tõlge toimub nii eesti kui vene keelde.
Täpsem info veebilehel www.stevehillinestonia.com või Eesti Kristlik Nelipühi Kiriku kantseleist telefonil 660  7874  tööpäeviti 9.00-16.30.
Ära jäta kasutamata võimalust osa saada imelisest võidmisest, mis on pastor Steve Hillil  tervendamaks ja vabastamaks inimesi.

20. oktoobri hommikul kell 10.00 toimub ka seminar koguduste juhtidele ja töötegijatele, kuhu on vaja eelnevalt registreeruda aadressil  www.stevehillinestonia.com
Seminar toimub  Eesti Kristliku Nelipühi Kiriku uues hoones aadressil Toompea 3, Tallinn. Seminari osalustasu 120 krooni.

Üritust korraldab Eesti Kristlik Nelipühi Kirik partnerluses teiste kirikute ja kogudustega. 

Kommentaarid  

#1 Erna 2018-09-02 10:27
The post is really informative, but it is still misses the
crucial elements.
Tsiteeri

Lisa kommentaar

Turvakood
Värskenda