11.-13. oktoobril toimub Tallinnas Hillsongi Grace konverents

13. oktoobril leiab Eestis aset esmakordne ja kaua igatsetud sündmus -
Hillsongi meeskond Austraaliast
on Tallinnas, Kalevi Spordihallis
ja annab võimsa ülistusteenistuse
GRACE
Algus kell 18:00

Grace konverentsi raames toimuvad lisaks suurele ülistusteenistusele veel neljapäevast laupäevani erinevad teenistused ja seminarid koos Hillsongi meeskonnaga. See on võimalus koos kasvada, üksteist julgustada ja kogudust tugevdada!

KONVERENTSI KAVA

11. oktoober:
Kell 19.00 toimub Grace konverentsi avateenistus Tallinna Nelipühi kiriku majas aadressil Toompea 3. Võimas sõnum pastor Ian Fisherilt, ülistus Hillsongi koguduse muusikutelt. Teenistus on tasuta!


12. oktoober:
Kell 19.00 teenistus Tallinna Nelipühi kiriku majas (Toompea 3). Teenib Hillsongi meeskond. Sõnum pastor Ian Fisherilt. Teenistus on tasuta!


13. oktoober:
10.00 - seminaride algus

NB! Seminaridele on vajalik eelregistreerimine. Seda saab teha kas e-maili aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
">See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või telefoni teel (+372) 56 507 848 (Astrid Raja).
Kõik seminarid on tasuta ning oodatud on kõik, kel on südames soov kaasa aidata Jumala riigi töös. Registreerumisel öelge seminari teema, mida tahate kuulata. Kuna kõik seminarid toimuvad samal ajal, siis saab üks inimene osaleda ainult ühes seminaris.

Seminarid:
  • Pastorite ja juhtide seminar - Ian Fisher - "Koguduse õhkkonna loomine"
Koguduse õhustik on eluliselt vajalik, et viia läbi edukas nädalalõpu teenistuste sari, mis hõlmab võimsat ülistust, efektiivset, arusaadavat Jumala Sõna õpetamist ja järjepidevust päästele tulevate inimeste suhtes.

  • Ülistusjuhid ja vokalistid - Lucy Fisher - "Lauljate ja vokalistide kogu potentsiaali kasutamine"
Laulja mõtteviisi muutmine. Võti, kuidas Kristuse abiga kasutada kõiki oma võimeid ja tervet kogudust kaasa haarata. Hääle vabastamine.

  • Muusikud - Henri Peipman ja tiim - "Ülistusgrupi muusiku vaimulik ja musikaalne roll"
Meie grupp on mitu aastat koguduses teeninud – oma kogemuse ja vaistu abiga püüab tiim vastata küsimustele, kuidas saada paremaks ülistusgrupi liikmeks. Tule küsimustega ja ole valmis saama midagi uut, mis juhib sind selle teekonna edasistel sammudel.

Kell 18.00 Grace konverentsi ülistusteenistus Kalevi Spordihallis. Üles astuvad Hillsongi meeskond Austraaliast ja Xaris Dance Company Soomest. Piletid müügil Piletilevis või piiratud koguses kohapeal.
Lähem informatsioon: http://grace.ill.pri.ee/

Kommentaarid  

#1 Lyda 2018-10-28 08:42
I see you don't monetize your website, don't waste your traffic, you can earn additional cash every month.
You can use the best adsense alternative for any type of website (they approve all websites), for more details simply search in gooogle:
boorfe's tips monetize your website

Visit my webpage ... BestGrazyna: https://MightyJaxon.blogspot.co.uk
Tsiteeri

Lisa kommentaar

Turvakood
Värskenda