Nelipühi kirik alustas noortele suunatud piiblikooliga

Reedel, 5. oktoobril alustas Eesti Kristlik Nelipühi Kirik koostöös Vabadus: Noorte Liikumisega uue piiblikooliga The Masters Mission.

The Masters Mission (MM) on Eesti Kristliku Nelipühi Kiriku üheksakuuline piiblikool, mille õpetuse keskmeks on jüngerdamine. Nende üheksa kuu jooksul keskendutakse Jumala paremale tundma õppimisele.  Kooli kodulehel on kirjas: "Usume, et õppides tundma Jumalat kui enda Loojat, leiad iseenda ning  avastad oma anded, mis Tema on sinusse pannud. See on aeg, mil saad lasta Jumalal muuta oma südant Tema sarnaseks, et võiksid elada elu, milleks oled loodud."

Õppetöö toimub üks kord kuus reedest pühapäevani EKNK Tartu Maranata Koguduse majas. Kooli direktoriks on Mihkel Madalvee, teiste õpetajate hulgas on ka meie koguduse pastor Meelis Maikalu (teemad: sakramendid, kogudus) ja Karmen Maikalu (teemad: meeskonnatöö, suhtlemispsühholoogia). Koolis õpib sel aastal 14 õpilast, kes tulevad nii nelipühi kogudustest kui ka teistest konfessioonidest.

The Masters Missioni visiooniks on areneda täisajaliseks piiblikooliks - Estonian Masters Commissioniks (EMC). EMC saab olema osa Masters Commissioni koolide võrgustikust USA-s ja Euroopas. 

Lähem informatsioon kooli kodulehel http://www.masters.ee/ 

Kommentaarid  

#1 profile1138 2018-10-30 21:29
Need cheap hosting? Try webhosting1st, just $10 for an year.

https://flightgearsg.gameplayer.club/images/photos/616/4/55832aa0b4dcc8e84ffd1f58.jpg
Tsiteeri

Lisa kommentaar

Turvakood
Värskenda