25.-28. augustil toimub Tartus lasteüritus KidsGames

.hmmessage P { PADDING-RIGHT: 0px; PADDING-LEFT: 0px; PADDING-BOTTOM: 0px; MARGIN: 0px; PADDING-TOP: 0px } BODY.hmmessage { FONT-SIZE: 10pt; FONT-FAMILY: Tahoma }

Esimene KidsGames Eestis toimub:

25.-28. augustil kell 12.30-15.30 Tartu Annelinna spordiväljakul
(Kaunase pst 68B)

Oodatud on kõik lapsed vanuses 6-13!
Lahedad laste mängud (KidsGames) kõigile lastele!
Spordiväljakul ja suures telgis toimuvad lõbusad mängud, põnevad näidendid ja huvitavad juturingid. Külla tulevad Tiidrek Nurme, Kaarel Lilleoja, Todd Abernethy ja paljud teised.
Ei puudu ka üllatused!

Tartu KidsGamesi korraldavad: Annelinna, Kolgata, Kodugrupi, Risttee, Salemi, Maranata ja Elu Sõna kogudus ning Avatud Piibli Ühing, Eesti Lastemisjon ja EEKBKL Noorsootöö Keskus.
 
http://kidsgames.ee/Sellega seoses paar abipalvet:

1) Õunaabi
Kui Sinu aeda on Taevaisa nii rikkalikult suveõuntega õnnistanud, et see õnnistus lausa üle voolab ja Sa oleksid valmis oma aia õuntega lapsi sellel lasteüritusel rõõmustama, siis palun anna sellest teada Janice Viinalassile (See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.; 5076612).

2) Turvaabi
Lasteürituse tarbeks paneme spordiväljaku kõrvale püsti suure telgi, mille turvamiseks vajame vabatahtlike abi. See tähendab u 2 tundi nelja päeva jooksul (25.-28.08) Osa meeskonnast on olemas, aga vabu kohti on veel, mis vajaksid hädasti abilisi. Kui saad aidata, siis anna endast teada Jakob Remmelile (See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., 58045334).

3) Palveabi
Palun palveta, et info sellest üritusest jõuaks kõigi lasteni ja et Jumal valmistaks juba eelnevalt nende südamed vastu võtmaks sõnumit Temast. Samuti vajab Sinu eestpalveid ka KidsGamesi meeskond, kuhu kuulub ligi 50 vabatahtlikku.

Ja veel:
Selleks, et lapsed saaksid kuulda Jeesusest, mõtiskleda Jumala asjade üle ja leida endale uusi sõpru, on väga vajalik, et Sina oma väikestele sugulastele, sõpradele, naabritele ja nende sõpradele sellest lastesündmusest räägiksid, nende eest palvetaksid ja nendega koos augusti lõpus Annelinna Spordiväljakule tuleksid. Ära jäta neid sellest vahvast võimalusest ilma!
 

 

Lisa kommentaar

Turvakood
Värskenda