The Masters Mission Piiblikooli avalduste vastuvõtt on alanud

The Masters Mission (MM) on Eesti Kristliku Nelipühi Kiriku üheksakuuline piiblikool, mille õpetuse keskmeks on jüngerdamine. Nende üheksa kuu jooksul keskendutakse Jumala tundma õppimisele. MM meeskond usub, et õppides tundma Jumalat kui enda Loojat, leiab inimene iseenda ning  avastab oma anded, mis Jumal on temasse pannud.

MM piiblikool on alguse saanud tänu meie koguduse hea sõbra Mikael Wandt Laurseni toetusele ning on praeguseks töötanud juba kolm aastat.  Jordani Kogudus on piiblikooli tööga olnud jätkuvalt seotud: Meelis ja Karmen Maikalu on olnud nende aastate jooksul piiblikooli arendusmeeskonnas ning pidanud piiblikoolis ka õppejõududena loenguid, käesoleva aasta kevadel lõpetas MM piiblikooli ka meie koguduse noor Ragne Kivimets.

Piiblikool asub Tartus (Maranata majas) ning õppetöö toimub sessioonidena. Sessioone on kokku 10 ning need toimuvad iga kuu teisel nädalavahetusel (reede õhtust kuni pühapäeva pärastlõunani). Seega on Piiblikoolis võimalik käia nii õppivatel kui ka töötavatel inimestel.

Õppemaks on sellel õppeaastal 6000.- EEK, mis katab toiduraha, majutuse, õppematerjalid ning õpetajate transpordikulud. Vaata lähemalt www.masters.ee

Avaldusi võetakse vastu kuni 19. augustini 2010 ning sisseastumisvestlused toimuvad laupäeval, 21. augustil Tartus.

Avalduse vorm on siin: www.masters.ee >  Sisseastujale. Samuti on oluline lisada avaldusel ka pastori soovitus, mille vormi leiab pastor lehelt: www.masters.ee > Sisseastujale.

Kõikide küsimuste korral võib pöörduda ka MM direktori Mihkel Madalvee (See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.) või direktori assistendi Signe Salumetsa (See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.) poole.

Lisa kommentaar

Turvakood
Värskenda