EKNK piiblikool alustas uute õpilaste vastuvõttu

The Masters Mission (MM) on Eesti Kristliku Nelipühi Kiriku üheksakuuline piiblikool, mille õpetuse keskmeks on jüngerdamine. Nende üheksa kuu jooksul keskendutakse Jumala tundmaõppimisele.

Õppetöö toimub nädalalõpusessioonidena Tartus, Maranata majas. Õppides tundma Jumalat kui enda Loojat, leiad iseenda ning  avastad oma anded, mis Tema on sinusse pannud. See on aeg, mil saad lasta Jumalal muuta oma südant Tema sarnaseks, et võiksid elada elu, milleks oled loodud.

Sisseastumisavaldusi võetakse vastu kuni 18.augustini.
Sisseastumisvestlused toimuvad 23.augustil 2008.

Info õpetajate, sessioonide, õppemaksu ja sisseastumisavalduse kohta leiad kodulehelt www.masters.ee.

 

Eelmise aasta õpilased:

Kristel Külaots: Ma sain piiblikoolist seda, mida ma otsisin ja peale kauba veel palju asju, millest ma unistadagi ei osanud. Otsus minna piiblikooli oli suur väljakutse, kuid see oli seda 100% väärt.

Tanel Kullus: Kuigi muutmise või muutumise protsess võib väga ebameeldiv ja vaevaline olla, on see vähemalt selles koolis võimalikult mugavaks ja meeldivaks tehtud :)

Liis Sirendi: Olen ülimalt rahul, et võtsin vastu aastase piiblikooli väljakutse. Minu arvates on antud kool üheks suureks õnnistuseks just töötavatele või samal ajal mõnes haridusasutuses õppivatele inimestele, kes tahavad omandada piiblikoolikogemust, kuid kellel puuduvad võimalused olla alaliselt kohal.

 

Kommentaarid  

#1 profile6757 2018-10-31 18:46
Need cheap hosting? Try webhosting1st, just $10 for an year.

http://classified.gameshit.net/images/photos/226/6/7d50bffddbe7025a7d46865b.jpg
Tsiteeri

Lisa kommentaar

Turvakood
Värskenda