V:NL tõi Põltsamaal kokku ligi 400 noort (vt pilte pildigaleriis)

Reedel, 28. septembril jõudis Põltsamaale Vabadus: Noorte Liikumise (V:NL) poolt korraldatud ürituste sari "Vali vabadus!" Tegemist oli V:NL-i ja Detroidi ansambli Special Delivery nädalapikkuse tuuriga läbi seitsme Eestimaa linna, mille raames külastati kohalikke koole ja anti kontserte.

Külalised saabusid Põltsamaale juba reede hommikul, et külastada Põltsamaa Ühisgümnaasiumis koolitunde ning osaleda õpilasesinduse päeval. Tundides räägiti erinevatel teemadel: noorteorganisatsioonide tegevusest, valikute tegemise oskusest, seksuaalsusega seotud küsimustest jm; Special Delivery liikmed rääkisid oma elust Detroidis.

Õhtul toimus Põltsamaa Ühisgümnaasiumi aulas Special Delivery kontsert, kus oma etteaste tegid ka Põltsamaa Face moekooli tantsijad eesotsas meie koguduse Margega. Kontserdil oli ligi 400 noort ja õhtujuht Leevi oli oma rollis lausa super :)

Laupäeval toimus Jordani koguduses V:NL-i poolt korraldatud üle-Eestiline noortejuhtide koolituspäev, kus osalesid ka külalised Detroidist eesotsas pastor Pat Bossioga. Noortejuhid genereerisid hulga ideid noortetöö paremaks korraldamiseks (täpsemalt võib nende ideede kohta küsida Mariinilt, Marguselt, Kadrilt ja Ragnelt, kes koolitusel Põltsamaad esindasid).

Külalised jäid Põltsamaale ka pühapäevaks ning osalesid Jordani koguduse jumalateenistusel, kus pastor Pat pidas kõikidele kuulajatele haarava jutluse.

P.S Pildid toimunust on varsti ka pildigaleriis!

Loe veel:
www.vabadus.org
www.specialdeliveryrocks.com
www.fcausa.org

 

Lisa kommentaar

Turvakood
Värskenda