Sügishooaeg algas laste õnnistamisega ja uue pühapäevakooliruumi pühitsemisega

2. septembri jumalateenistusel toimus Jordani koguduses uue kooliaasta alguse puhul traditsiooniline laste ja koolinoorte õnnistamine. Jumala õnnistust ja ligiolu paluti eriliselt Itile ja Jakob Vilhelmile, kes läksid esmakordselt lastesõime ning Jorgenile ja Samuel Axelile, kes läksid esimesse klassi.

Kuna äsja oli valmis saanud remont uues suuremate laste pühapäevakooliruumis, toimus samas ruumi pühitsemine.

Sellega algas ka järjekordne pühapäevakoolihooaeg. Kui suvel viisid lastetunde läbi koguduse liikmed, kes muidu lastetööga seotud ei ole, siis nüüdsest on pühapäevakool jälle kahes grupis (2-6a ja 7-12a) pühapäevakooliõpetajate käe all.

Pühapäevakool toimub - nagu ikka - pühapäeviti jumalateenistuse ajal algusega kl 11.00.  Jumalateenistuse alguses on lapsed koos täiskasvanutega kirikusaalis, jutluse alguses minnakse koos õpetajatega lasteruumidesse pühapäevakoolitundi.

Väikesed muutused on toimunud õpetajate osas. Käesoleval hooajal tegelevad väiksemate lastega Pille Saar, Karin Tõnts, Katrin Goldin, Sandra Orav ja Piret Põldre; suuremate laste õpetajateks on Mare Alnek, Sinne Saar, Pille Saar, Katrin Goldin, Ragne Kivimets, Kadri Kadastik ja Marge Hindriks.

Lisa kommentaar

Turvakood
Värskenda