Toimusid kiriku suvepäevad Käsmus

 

Juuli lõpus toimunud EKNK Käsmu suvelaager oli mõnusaks kohtumispaigaks paljudele üle kogu Eesti.

Nelja laagripäeva sisse mahtus mitmeid tegevusi. Igal hommikul toimusid piiblitunnid, mida viisid läbi Ago Lilleorg ja Märt Vähi. Kahel õhtusel jumalateenistustel jutlustasid Algis Astmäe Tartu Maranata Kogudusest ja Guy Peh USA-st. Piiblitundide ja jumalateenistuste ajal toimus lastele eraldi programm, mida viisid ühel õhtul läbi ka meie koguduse lastetöötajad.

Laagris toimus iga-aastane traditsiooniline võrkpalliturniir, kust seekord viis karika koju Pärnu-Kuressaare-Hulja segameeskond. Põltsamaa koguduse tubli võrkpallimeeskond ei jäänud aga võitjatele kuigi palju alla, jäädes turniiril teiseks.

Lisaks võrkpallile oli kõigil võimalus osaleda erinevates teatevõistlustes ning maastikumängus. Maastikumängu võitis ülekaalukalt meie koguduse meeskond, kus täiskasvanute kõrval lõid tublilt kaasa ka koguduse lapsed.

Kolmapäeva õhtu oli teistest aga hoopis omanäolisem, sest siis toimus stiilipidu, mille teemaks oli film. Tänu kõikvõimalikele tegelaskujudeks kehastunuile kujunes õhtu väga lustlikuks. Kolme parima sekka jõudsid kaks naisosatäitjat Põltsamaalt: nais-Zorroks kehastunud Kertu ja peategelane filmist „Nunnad hoos“, keda kehastas Kadri. Kadri viis koju ka naisosatäitja Oscari.

Õhtu külaliseks oli Marju Kuut, kes laulis ning rääkis oma elust ja sellest, kuidas temast sai kristlane. Kõik soovijad said maitsta Toomase küpsetatud suitsupõrsast ning unetud vaadata ka öökino.

Viimasel laagripäeval toimus ristimisteenistus, mille üheks läbiviijaks oli pastor Meelis Maikalu. Teiste seas said ristitud neli meie koguduse noort meest: Andreas, Ants, Raido ja Raigo.

Seega võib laagrile tagasi vaadates tõdeda, et see aeg oli kosutuseks nii vaimule, hingele kui ihule.

Pildid toimunust on varsti ka pildigaleriis.

Lisa kommentaar

Turvakood
Värskenda