6. mai jumalateenistusel toimus Alfa kursuse pidulik lõpetamine (vt pildigaleriid)

Jordani Koguduses 28. veebruaril alanud Alfa kursus jõudis lõpule. Tegemist oli kolmanda Alfa kursusega Jordani Koguduses. Eelmised kursused toimusid 2001. ja 2003. aastal.

Seekordsel Alfa kursusel osales 14 noort, kes igal kolmapäeval kuulasid pärast ühist õhtusööki loengut ja osalesid grupijuhtide Margus ja Mariin Sirk´i  (I grupp) ja Meelis Maikalu (II grupp) eestvedamisel vestlusgrupi töös. Märtsi lõpus käidi kahepäevasel väljasõidul Linnuse talus.

6. mai jumalateenistusel toimus kursuse pidulik lõpetamine, kus 12 kursusel osalenut said lõputunnistuse. Pärast lõputseremooniat söödi koos koguduserahvaga ühiselt torti.

Kursuslased arvasid Alfa kohta nii:
Kadri: "Õppisin Alfal ennast ja Jumalat rohkem tundma."
Kertu: "Kui tulin Alfale, arvasin, et tean juba piisavalt. Tegelikult sain Alfal ikkagi palju uut teada."
Birgit: "Ootasin alati kolmapäeva, et Alfale tulla. Saime uusi tuttavaid ja olemasolevatega rohkem tuttavaks. Kristlus ei ole igav!"
Gris: "´Minu jaoks oli kõik uus. Ma ei teadnud enne kristlusest eriti midagi. Väga tore oli!"
Hanna-Maria: "Alfa andis mulle kristliku seltskonna."
Mirdi-Mirjam: "Minu jaoks oli kolmapäev niigi pikk päev ja kirusin, et pidin veel Alfale ka tulema. Aga teised ütlesid, et tule ikka ning Alfal olles sain energita juurde ja pärast oli alati hea meel, et ikkagi tulin."
Leevi: "Alfa pani mind sügavamalt mõtlema ja rohkem Jumalat otsima."
Ants: "Tänan Kadrit, kes mind Alfale kutsus. Ma ei teadnud enne kristlusest suurt midagi. Nüüd tean, et tahan oma elu elada koos Jumalaga. Alfa on mu elu väga põhjalikult muutnud."
Raido: "Ootasin väga kolmapäeva õhtuid. Olen õppinud rohkem Jumalat tundma ja olen hakanud rohkem Piiblit lugema ja palvetama."
Maria: "Sain Alfal palju teada, sain aru sellest, millest enne aru ei saanud."

Vaata ka pilte pildigaleriis ja loe noorte kommentaare foorumis!

Samal teemal: 

neljapäev, 15 veebruar 2007 On alanud registreerumine Alfa kursusele

reede, 06 aprill 2007

Toimus Alfa kursuse väljasõit

Lisa kommentaar

Turvakood
Värskenda