8.-19. veebruarini on Põltsamaal külas noored Taanist

Taas - juba neljandat korda - külastavad Põltsamaad Kopenhaageni Masters Commission`i õpilased ja kooli direktor Mikael Wandt Laursen. Reisi eesmärgiks on osaleda Põltsamaa Jordani koguduse noortetöös, külastada kooli ja Põltsamaa noortega mõnusalt vaba aega veeta. 

Reede, 9. veebruari veedavad Taani noored Tallinnas, kus tutvuvad linna ajaloo ja vaatamisväärsustega. Õhtul osaletakse koos Põltsamaa Jordani koguduse noortega Vabadus:Noorte Liikumise poolt korraldataval üritusel HING SEES. 

Laupäeval, 10. veebruaril toimub taanlastele tervituspidu ning pühapäeval osalevad nad Põltsamaa Jordani koguduse jumalateenistusel, kus jutlustab Mikael Wandt Laursen.

12.-14. veebruaril külastavad Taani noored Põltsamaa Ühisgümnaasiumi tunde. Kuna sel ajal on koolis  käimas sõbranädal, siis räägivadki noored noortele sõprusest ja sõprussuhetest. Õhtupoolikuti toimuvad erinevad koosviibimised ja neljapäeval, 15. veebruaril suur noorteõhtu Põltsamaa Jordani koguduses, kuhu on oodatud kõik Põltsamaa noored. 

Sportlikud tegevused õues on plaanitud läbi viia laupäeval, 17. veebruaril. 

Ajakavas võib toimuda väikeseid muudatusi ja täiendusi, mille kohta saab infot siinselt kodulehelt.

 

Lisa kommentaar

Turvakood
Värskenda