Jordani kogudus osales Põltsamaa noorte huvitegevuse messil

15. septembril toimus Põltsamaa Kultuurikeskuses huvitegevuse mess, mis oli mõeldud  Põltsamaa linna, Põltsamaa, Pajusi, Puurmani, Kolga-Jaani, Imavere ja Kõo valla noortele vanuses 7 – 26 a ja lastevanematele, tutvustamaks noorte vaba aja veetmise võimalusi Põltsamaa piirkonnas. Messil osales ka Jordani koguduse esindus eeotsas noortejuht Ants-Erik Assmanniga, kes tutvustas noortetööd "Ruupor".

Jordani koguduse noorteõhtud toimuvad reedeti kell 19 ja sinna on oodatud kõik huvilised. Ruuporil on mitmeid teisigi vahvaid ettevõtmisi - külastatakse teiste koguduste noorteüritusi, toimuvad öönoortekad, jõulupidu, Alfa kursus, kiriku suvelaager, noorte suvelaager English Camp, rahvusvahelised oikumeenilised noortepäevad Põltsamaal jpm. Kontaktide hoidmine ja uute loomine erinevate koguduste ja konfessioonidega on RUUPOR-i jaoks oluline.
Lähem info koguduse noortejuhi Ants Assmanni käest tel 58166386 või e-maili teel See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

 

Lisa kommentaar

Turvakood
Värskenda