Piiskopi pühadetervitus

Armsad sõbrad lähemal ja kaugemal, 

Tervitan teid Kristuse kannatuse ja Ülestõumispüha puhul! 

Tema, kes oma Poegagi ei säästnud, vaid loovutas tema meie kõikide eest, kuidas ta ei peaks siis koos Pojaga meile kõike muud kinkima? Kes võib süüdistada Jumala valituid? Jumal on see, kes õigeks teeb. Kes võib meid hukka mõista? Kristus Jeesus on, kes suri ja, mis veel enam, kes üles äratati, kes on Jumala paremal käel ja kes palub meie eest. Rm 8, 32-34 

Jumal andis kõik, et saaksime ühendatud temaga. Jeesus Kristus sai sillaks, et võiksime elada osaduses Jumalaga. Kuid ta mitte ainult ei andnud meile Jeesuse kui isikliku Päästja, vaid koos temaga ta annab meile ka kõike muud, mida vajame vaimu, hinge ja ihu poolest. 

Ükskõik, milline ei ole täna sinu vajadus, raskus või mure, lubades Jeesusel tulla oma ellu, võid kogeda Jumal abi ja imet. Jah, vahel raskused toovad meile survet ja pressi, kuid nõnda, nagu Jumal äratas Jeesuse surnuist üles, nõnda võime meiegi Jumalale toetudes kogeda Jumala imet. 

Jeesuse ülestõusmine surnuist tuletab meile meelde, et meie ebatäiuslikus maailmas ei ole olukordadel, isegi mitte surmal, viimane sõna öelda, vaid Jumalal. 

Olge õnnistatud!
Piiskop Ago Lilleorg

Lisa kommentaar

Turvakood
Värskenda