Jordani kogudus tähistas oma 15. aastapäeva (VT PILDIGALERIID)

15. oktoobril tähistas EKNK Põltsamaa Jordani kogudus 15 aasta möödumist koguduse ametlikust registreerimisest 1996. aasta oktoobris. Pidulikule tänuüritusele olid kutsutud koguduse sõbrad ja koostööpartnerid.

Õhtu algas muusikalise etteastega koguduse muusikute Mariin Sirk´i ja Maria Alneki esituses. Tagasivaate koguduse ajaloole tegi pastor Meelis Maikalu, kelle kõnet ilmestasid mitmed ajaloolised pildid.

EKNK piiskop Ago Lilleorg ütles oma tervituses: "Koguduses on jõud. Me võime midagi üheskoos teha, midagi saavutada. Ja see koos tegemine ja koos olemine julgustab iga üksikut isikut olema tugevam ja enesekindlam selles maailmas ja keeruliste olukordade keskel." Piiskop julgustas kogudust heitma hetkeks pilk käidud rajale, võtma sealt endaga kaasa saadud tarkuseivad ja liikuma julgelt vastu tulevikule.

Oma õnnitlused andsid kogudusele edasi ka Põltsamaa linnavalitsuse, Põltsamaa Ühisgümnaasiumi, Põltsamaa Kunstikooli, Siimusti Lastekodu Metsatareke, OÜ Vali Press, TÜ Shalom, EELK Põltsamaa Niguliste koguduse, EKNK Tartu Maranata koguduse ning OÜ Karmilles esindajad, fotograaf Väino Valdmann ja mitmed teised.

Kogudus omalt poolt tänas oma kauaaegseid koostööpartnereid tänukirjaga.

Sünnipäevapidu lõppes ühises söögilauas juttu vestes hilistel õhtutundidel.

Lisa kommentaar

Turvakood
Värskenda