Adolf ja Tiiu Einbaum tähistasid kuldpulmi (vt pilte pildigaleriis)

7. novembri jumalateenistusel tähistati koguduses Adolf ja Tiiu Einbaumi 50. pulma-aastapäeva. Piduliku jumalateenistuse käigus toimus Einbaumide abielu õnnistamine, tänati Jumalat nende ühiselt veedetud aastate eest ning Aadi ja Tiiu uuendasid teineteisele antud abielutõotusi. Teenistuse lõppedes vaadati slaidiesitlust Einbaumide viiekümnest abieluaastast, päev lõppes ühises kohvilauas.

Einbaumide abielu viljaks on viis last ning kümme lapselast. Nagu Adolf mitmeid kordi ütles, on nende abielu olnud väga õnnelik ja on seda siiani. Mis on nende pika ja õnneliku abielu saladus? Kuldpaar vastas sellele küsimusele nii: "Meie Taevane Isa on loonud mehe ja naise selliselt, et parima tulemuse, s.o õnneliku abielu saavutavad abikaasad vaid sel juhul, kui nad teineteist täiendades ja armastades, teineteise eest hoolitsedes ja igati toetades ütlevad kindla EI oma egole. Ei mees naist ega naine meest tohi hakata muutma o m a tahtmise järgi. Las mees ja naine olla need, kelleks Jumal neid on loonud. Kui nad teineteist tõeliselt armastavad ja teineteisest hoolivad, "loksub" kõik iseenesest paika. Et tõeline armastus õitseks ja kestaks, vajab ta pidevat hoolitsust ja kastmist."

Tiiu, anna kolm soovitust noortele abielunaistele perekonnaõnne hoidmiseks!
"Esiteks: mees peab olema perekonnapea ning see tuleb selgeks teha ka oma pere lastele. Teiseks peab kodu olema selline, et abikaasa tunneks end kodus igati hästi. Kolmandaks talitsegu naine oma tujukust ning hoidugu näägutamisest mehe kallal. Ei tohi tühjast tüli teha! Sealjuures peab naine olema mitte ainult armastav, hoolitsev ja ihaldusväärne, vaid ka piisavalt tark ja erudeeritud, et olla abikaasale huvitav vestluspartner."

Adolf, milline peaks olema hea perekonnapea?
"Hea perekonnapea on aus, õiglane ja tubli mees, kes kõhklematult võtab vastutuse perekonna hea käekäigu eest enda peale. Mees, kelle kõrval abikaasa tunneb end igas olukorras turvaliselt ja hästi. Ta peab olema isa, kes armastab oma lapsi ning kes on neile igas suhtes positiivseks eeskujuks."

Soovime Adolfile ja Tiiule jätkuvat Jumala õnnistust!

Loe Adolfist ja Tiiust veel siit:
http://jordan.ee/index.php?option=com_content&task=view&id=41&Itemid=74

 

Kommentaarid  

#3 Trina 2019-01-15 01:16
Wow! At last I got a blog from where I know how to really get useful data regarding my study and knowledge.my page :: download: https://pathbrite.com/u1857221326/rvpD/item/Ppb8bfPdiMOPBkM
Tsiteeri
#2 Francis 2018-11-26 00:00
viagra without
a doctor prescription: http://anybizkorea.com/title_b/163768
Tsiteeri
#1 Henry 2018-09-01 12:24
I couldn't resist commenting. Perfectly written!
Tsiteeri

Lisa kommentaar

Turvakood
Värskenda