Laste- ja noortepäev 5. septembril Põltsamaal

5. septembril toimub kolme koguduse - EKNK Põltsamaa Jordani, EELK Põltsamaa Niguliste ja EEKBL Jõgeva Baptistikogudus - koostöös laste- ja noortepäev "Tarkust taga nõudmas?" Põltsamaal. Eesmärgiks on tutvustada linna ja ümbruskonna lastele ja noortele nende jaoks kogudustes toimuvat. Lasteprogramm toimub kuni 12-aastastele lastele, noorteprogramm alates 13-aastastele noortele. Lastega koos on päevale oodatud ka emad-isad. 

Laste- ja noortepäeva ajakava:

Lasteprogramm:

10.30 Info ja registreerimine – EELK kiriklas (Allika 1) või Jordani Koguduses

11.00 Avajumalateenistused – EKNK Põltsamaa Jordani koguduses ja EELK Põltsamaa Niguliste koguduses

NB! Jumalateenistuse ajal toimub Jordani koguduses koolidesse ja lasteaedadesse minevate laste õnnistamine ning pühapäevakoolitunnid 2-6-aastastele ja 7-12-aastastele; EELK Põltsamaa Niguliste koguduses mängu-lauluringi näidistund (2-6-aastastele).

12.30 Misjoniseltsi Kylväjä raamatu „Jumal armastab oma maailma” presentatsioon – EELK Põltsamaa kirikus. Laulab EELK Põltsamaa koguduse lastekoor.

12.50 Maastikumäng „Targem kui…” – kogunemine lossihoovis.

14.00-15.30 Lastekohvik. Miniviktoriin. Muusikaline laste näidend „Lugu ajast”. Näomaalingud, batuut. Töötoad: käepaelte punumine ja meenete meisterdamine, retk „Saladuste kambrisse”– EELK kiriklas (Allika 1)

15.30 Tasuta buss Põltsamaalt Jõgevale – EELK kirikla eest (Allika 1)

PS! Bussis kohtade arv piiratud! Broneeri koht hiljemalt 3. septembriks! tel 55578237 (Ulvi Uutar) või See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Noorteprogramm:

15.45 Noorteprogrammi info ja registreerimine töötubadesse – EELK kiriklas (Allika 1)

16.00 Noortekohvik – EELK kiriklas (Allika 1)

16.00- 16.50 Töötoad: IMPRO, MUSA, käepaelte punumine, õppekäik õigeusukirikusse, jututuba „Taize”, kunstituba (fotograafia); TATOO – algus EELK kiriklas (Allika 1)

17.00 OSALUSKOHVIK „Vabatahtlik töö võimalused üheskoos ja ühiskonnas”. Külas on Jõgeva maavanem Viktor Svjatõšev, Euroopa Noored projektis osalenud noored jt. – EELK kiriklas (Allika 1)

18.30 Ettekanne “Tarkust taga nõudmas?” –  EELK kiriklas (Allika 1)

19.30 Noortekas „Kolm ühes”  – EKNK Põltsamaa Jordani koguduses (Lossi 2A)

21.00 Noortebändi CRUX kontsert – EELK Põltsamaa kirikus

22.30 Tasuta buss Põltsamaalt Jõgevale – parkimisplats Eesti Posti kõrval
PS! Bussis kohtade arv piiratud! Broneeri koht hiljemalt 3. septembriks! tel 55578237 (Ulvi Uutar) või See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. 

Laste- ja noortepäev on kõigile osalejatele tasuta! Batuudil hüppamine ja kohvik on tasulised. 

KOHTUMISENI 5. septembril!

Lisa kommentaar

Turvakood
Värskenda