Juulikuu jumalateenistused olid erilised

Juulikuus, mil pastor Meelis viibis puhkusel, ei jäänud jumalateenistused ja jutlused sugugi pidamata, vaid neil kordadel oli võimalus kuulata jutluseid hoopis teiste inimeste poolt.

11. juuli jumalateenistusel jutlustas koguduse noortejuht Margus Sirk. Margus rääkis sellest, kuidas hoida ennast ja oma elu, mille Jumal on nii väärtuslikuks loonud.

Järgmisel pühapäeval oli kogudusel võimalus kuulata EKNK Tartu Maranata Koguduse pastor Silver Kurvitsa jutlust. Pastor Silver julgustas oma jutluses vaatama kõikides olukordades Jumala peale.

Juulikuu viimase jumalateenistuse viisid läbi koguduse noored. Ants-Erik Assmann juhatas teenistust, Maria Alnek juhatas ülistust ning jutluse pidas Kadri Kadastik. Kadri lõpetas sel aastal Inglismaal Southport Masters Commission piiblikooli I kursuse ning on sügisel alustamas õpinguid sama kooli II kursusel. Kadri rääkis sellest, mida tähendab Vaimu mõtteviis ning tema jutluse aluseks oli kirjakoht Taaveti Laulude raamatust: "Kes Tema poole vaatavad, säravad rõõmust ja nende palgeile ei tule kunagi häbi!" (Ps 34:6)

 

Lisa kommentaar

Turvakood
Värskenda