Koguduse lapsed käisid Avatud Piibli Ühingu lastelaagris (vt pilte pildigaleriis)

10.-14. juulini toimus Pilistveres järjekordne Avatud Piibli Ühingu telklaager lastele, millest võtsid osa erinevate koguduste ja konfessioonide lapsed üle Eesti. Esimest korda osalesid laagris ka Jordani koguduse lapsed: Kai, Sander ja Samuel.

Sel korral oli lastelaagri teemaks "Peidetud kuningriik" ning põnevate mängude ja seikluste kaudu õppisid lapsed paremini tundma Jumala Kuningriiki. Lapsed olid jaotatud erinevatesse teemagruppidesse: kunst, sport, nuputamine, loodus ja muusika ning loomulikult ei puudunud laagrist lõkkeõhtu, järves ujumine, spordivõistlused, näitemängud jm.

Lastele jäi eriliselt meelde igapäevane "vaikne tund", kus 2-3 last veetsid aega oma nn eraõpetajaga, vesteldes ja arutledes erinevatel teemadel.

Laagri lõppedes sai iga laps vastava tunnistuse. Laagri kuningas (Hannes Hermaküla) kroonis kõik tüdrukud kuningatütardeks ja kõik poisid kuningapoegadeks ning soovis, et lapsed järgiksid oma elus meie tõelist Kuningat - Jumalat.

Põltsamaa lastele meeldis laager väga ning nad lubasid kindlasti ka järgmisel aastal Avatud Piibli Ühingu lastelaagris osaleda.

 

                                                            Laagri kuningas Põltsamaa lastega

Vaata rohkem pilte pildigaleriis!

 

Lisa kommentaar

Turvakood
Värskenda