Sõida meiega Lootuse festivalile (vt pilte pildigaleriis)

29.–31. mail 2009, igal õhtul algusega kell 18.30, toimub Tallinnas Saku Suurhallis Lootuse festival.

PÕLTSAMAALT VÄLJUB KAKS TASUTA BUSSI FESTIVALILE LAUPÄEVAL KELL 15.30 ENDISE TULETÕRJEMAJA (PRAEGU ÖÖKLUBI PARDON) ESISELT PARKIMISPLATSILT.
VAJALIK EELREGISTREERIMINE TEL 56633720.
KOHTADE ARV ON PIIRATUD.

081111mwsFestivali üheks peaesinejaks on tuntud Ameerika laulja, Grammy ja Dove’i auhinna võitnud Michael W. Smith, kes saabub Eestisse koos kogu oma bändiga.

Festivali muusikaline osa on vaheldusrikas ning omanäoline.

Osaleb palju väärikaid ja huvitavaid muusikuid, välisartistidest astuvad laval veel üles suurepärane džässpianist Huntley Brown huntleypromobw_hires(Jamaika), kitarrivirtuoos Dennis Agajanian (USA), laulavad John & Anne Barbour (USA), Ekaterina Kroshchuk (Valgevene), Eugene Gudukhin (Ukraina) ning ansamblid Matti Aspvik & Band (Soome) ja Exit (Soome).

Eestlastest musitseerivad festivalil Rebecca Kontus ansambliga, metsosopran Helen Lokuta ansambliga, ansambel Crux, Misjonikoor, Tallinna Gospelkoor ning sümfooniaorkester Lehari Kausteli juhatusel.

t6nis_m2gi_tuuliseks_kisub-aedTuntuim kodumaine artist festivalil on kindlasti legendaarne Tõnis Mägi.

Festivali programm vaheldub kolmel õhtul ning seda tõlgitakse samaaegselt vene- ja viipekeelde. Sissepääs festivalile on tasuta.

 

 

Mõtteid lootusest jagab BGEA ja rahvusvahelise kristliku heategevusorganisatsiooni Samaritan´s Purse president ja tegevjuht Franklin Graham.

Toimunust vaata pilte pildigaleriis.

Lisa kommentaar

Turvakood
Värskenda