6.-8. veebruarini toimuvad Põltsamaal kirikunoorte talvepäevad "Reliikvia" (vt pilte pildigaleriis)

 

EKNK Põltsamaa Jordani koguduse ja EELK Põltsamaa Niguliste koguduse koostöös toimuvad 6.-8.veebruaril Üle-eestilised Oikumeenilised Kirikunoorte Talvepäevad „Reliikvia”.

Vaata reklaamvideot:  www.youtube.com/watch?v=7FSa33gvFdU

Põltsamaal toimuvate noortepäevade eesmärgiks on toetada nii noorte vaimset, kõlbelist kui ka usulist arengut. Talvepäevadel innustatakse noori arutlema inimese elu mõjutavate väärtushinnangute ja kõiki kristlasi ühendava ülima väärtuse üle.

Peaesinejateks on RKK piiskop Philippe Jourdan, Pirita kloostri preester Vello Salo, EELK laste- ja noorsootöö assessor Urmas Viilma ning Eesti Kirikute Noortenõukogu esindaja,  EKNK pastor ja piiblikooli The Masters Mission direktor Mihkel Madalvee. Laulma on kutsutud Pekka Simojoki Soomest, Timo Lige jt.

Kavas on jumalateenistused ja palvused, rollimänguline geopeitus, seminarid teemal „Peidetud varandus”, intervjuu „Viimse reliikvia” filmikatkenditega, talvepäevade taliolümpiamängud, erinevad rühmatööd (filmimine, näitlemise workshop, ikoonimaaline, tantsimine, laulmine jms). Talvepäevadel osalejatel tuleb kaasa võtta isevalmistatud esemed näitusel „Meie reliikvia” eksponeerimiseks. Oodatud on ka osalevate noorterühmade erinevad temaatilised sketšid ja etteasted, mis laupäevase õhtuprogrammi ajal filmitakse ühtseks filmiks „Meie reliikvia on…”. Film esilinastub talvepäevade viimasel päeval. Talvepäevade lõpetamisel avatakse ka reliikviakirst – selgub, mis on korraldajate arvetes Reliikvia.

Talvepäevade programm ja täpsem info kodulehel: www.talvepaevad.allikal.com

Noortepäevade korraldamist toetavad: Haridus- ja Teadusministeerium, EELK Põltsamaa kogudus, EKNK Jordani kogudus, Põltsamaa Felix AS, Põltsamaa kultuurikeskus, Felix Hall, Paju Talukaubandus OÜ jt


Lisa kommentaar

Turvakood
Värskenda