Koguduse esindajad osalesid maavanema tänuhommikusöögil

Koguduse pastor Meelis Maikalu ja juhatuse esimees Peep Remmelg osalesid 28. novembril Mustvee Betaania koguduse uues palvelas toimunud tänuhommikusöögil, mille korraldas Jõgeva maavanem Aivar Kokk.

Maavanem tänas maakonna kirikutegelasi, omavalitsusjuhte, riigiasutuste juhte ning maakonnast valitud riigikogu liikmeid piirkonna hüvanguks tehtud töö eest ning andis paljudele neist Jõgeva maavalitsuse aukirja. Sarnase aukirja sai ka meie kogudus.

Pastor Meelis Maikalu sõnul on maavanem Aivar Koka poolt korraldatud tänuhommikusöögi näol tegemist toreda traditsiooniga. "Mul on hea meel, et meie kogudusel on olnud hea koostöö nii kohaliku omavalitsusega kui ka maavalitsusega. On rõõm näha, et maavanem hindab ja tunnustab koguduste poolt tehtud tööd," sõnas Maikalu.

 

Lisa kommentaar

Turvakood
Värskenda