Toimus “kolm ühes” noorteõhtu

28. novembril toimus EELK Põltsamaa koguduse kiriklas kolme konfessiooni ühine noorteõhtu, kus osalesid EELK Põltsamaa, EKNK Põltsamaa Jordani ja Jõgeva baptistikoguduse noored. Tegu oli stiilipeoga, mille stiiliks oli rock`n`roll. Seega võis noortel seljas näha väga vahvaid kostüüme ja tavapärasest erinevat riietust.

Õhtu programmi olid kokku pannud, ette valmistanud ja viisid läbi luterliku koguduse noortetööjuht Ulvi Uutar ja koguduse noored. Alustati tutvumismängudega, sest enamus noori kohtusid esmakordselt. Ja kui nimed ja näod olid meelde jäetud, mängiti veel mitmeid lõbusaid mänge, millest kõige enam elevust tekitas Twister. Võõrustajatel oli ette valmistatud ka kaks õpetliku sisuga sketši. Õhtu muusikalise poole eest hoolitsesid Jõgeva baptistikoguduse noored. Et tegutsedes tühjaks länud kõhtu kosutada, oli igaüks miskit söödavat kaasa võtnud ja nii saigi ühiselt ka keha kinnitada. Suur hulk kooki oli seekord pühendatud neile, kel viimase poole aasta jooksul sünnipäev olnud. Ja kui sünnipäeva laul lauldud, said lasta loomulikult kõik koogil hea maitsta. Õhtu lõpetas Taize palvus rahulike laulude ja mõtisklustega.

Põltsamaa luterliku ja nelipühi koguduse noortele oli see sel sügisel teine ühine noorteõhtu. Oktoobris toimus see Jordani koguduses, kus peeti pidžaamapidu, mille eestvedajateks ja läbiviijateks olid Jordani koguduse noortejuhid ja noored.

Järgmine ühine ettevõtmine on kirikunoorte talvepäevade korraldamine, mis toimuvad Põltsamaal 6. - 8. veebruar, milleks juba mõnda aega ettevalmistused käivad.

Lisa kommentaar

Turvakood
Värskenda