Toimus RUUPOR-i poiste ja tüdrukute õhtu

Kauaoodatud RUUPOR-i poiste ja tüdrukute õhtu sai teoks 14. novembril. 

Esmalt organiseerisid poisid endale vägeva toidulaua, kus oli nii pizzat,salatit, kommi, küpsist, saiakesi kui ka puuvilju. Sama palju kui süüa, armastavad ju poisid ka igasugust actionit. Nii toimuski poistel õhujalgpalli ja padjavõitluse turniir. Samas räägiti aga ka tõsist meestejuttu. Noortejuht Margus kõneles meestest, kellest Piibel räägib - nende elust, valikutest, otsustest ja väärtustest. Üheskoos arutati, missugused omadused peaksid olema mehel. Poisid arvasid, et mees peab julgema tunnistada oma vigu, olema füüsiliselt tugev, heasüdamlik, aus, töökas, peab oskama väljendada armastust, oskama arvestada teistega, oskama hinnata ja analüüsida olukordi, olema vaimselt tugev, vastutama tagajärgede eest, lootma Jumalale, mehel peab olema pealehakkamist, tarkust teha elus õigeid valikuid.

Tüdrukudki alustasid oma õhtut ühise õhtusöögiga, milleks olid spagetid singi-koore kastmega ning magustoiduks muffinid. Seejärel alustas tööd üks suur juuksuritöökoda, nii et igaüks sai endale soengu, mida ta tavapäraselt ei kanna. Tüdrukuteõhtu lõppes ühise filmivaatamisega.

Nii poisid kui tüdrukud jäid õhtuga rahule ja juba mõlgutatakse mõtteid, mida järgmisel korral poiste ja tüdrukute õhtul teha.

Lisa kommentaar

Turvakood
Värskenda