Noored pidasid pidžaamapidu

17. oktoobril toimus juba kolmandat sügist järjest noorte pidžaamapidu. Seekord olidpeole kutsutud ka noored EELK Põltsamaa kogudusest.

Kõigil peol osalejatel oli seljas pidžaama, öösärk või hommikumantel. Igaüks tõi ühisele toidulauale panemiseks miskit kaasa ja nii saigi laud kõike head-paremat täis. Kuid selleks, et kõike süüa jaksaks, oli vaja kõhtu esmalt ruumi teha. Nii mängitigi ühiselt mänge, kus oli palju nalja ja naeru ning loomulikult sai peetud pidžaamapeole kohaselt ka padjasõda. Seejärel lauldi koos söögilaul ja kosutati ennast söögi-joogiga.

Ants oli ette valmistanud väga huvitava ja mitmekesise viktoriini, mis sundis igaüht oma pea tööle panema ning õpitut-kuuldut-nähtut meelde tuletama.

Õhtu edenedes läksid tegevusedki rahulikumaks. Vaadati lühifilmi (jutlust) sellest, kuidas Jumal on loonud kogu universumi, kui ilus ja kirjeldamatu see on ja kui väkesed meie, inimesed, selle kõige keskel oleme. Ja ometi - kui väärtuslikud me Jumala jaoks oleme. Sellele järgnenud ühise palvega oli peo ametlik osa lõppenud. Soovijad võisid jääda vaatama filmi "The Bucket List", mis rääkis elust, surmast, valikutest, suhetest ja väärtustest.

Kohalolijad nautisid pidžaamapidu täiega.

 

Lisa kommentaar

Turvakood
Värskenda