7. septembril toimus pühapäevakooli hooaja avapidu (vt pilte pildigaleriis)

Jordani koguduse lahutamatuks osaks on olnud alati laste pühapäevakool ehk lastetöö. 

Kui suvel viisid lastetunde läbi koguduse liikmed, kes muidu lastetööga seotud ei ole, siis alates septembrikuust on pühapäevakool jälle kahes grupis (2-6a ja 7-12a) pühapäevakooliõpetajate käe all.

Lastetund toimub - nagu ikka - pühapäeviti jumalateenistuse ajal.  Jumalateenistuse alguses on lapsed koos täiskasvanutega kirikusaalis, et laulda ühislaule. Jutluse alguses minnakse koos õpetajatega lasteruumidesse pühapäevakoolitundi. Oodatud on kõik huvilised vanuses 2-13 aastat.

Pühapäeval, 7. septembril kell 11.00 toimus pühapäevakooli uue hooaja avapidu, mille korraldasid koguduse noored.

Esmalt sai iga laps endale kaardi, mis on kui pühapäevakooli liikmetunnistus, ja kirjutas sinna oma nime. Edasi muutus pühapäevakooli ruum teatrisaaliks. Noored etendasid lustaka loo, millel oli oluline sõnum - kõik, mida kuuled, ei pruugi olla tõsi ja kui sa täpselt ei tea, siis ei tasu edasi rääkida. Pärast etendust mängiti kolm vahvat mängu ning siis oli aeg kehakinnitust võtta. Toidulaud oli sügiseselt kirju ja lastepärane. Lõpuks sai igaüks ka kommi põske pista ja nii saigi pühapäevakooli uus hooaeg rõõmsalt avatud.

Pühapäevakooliga võivad lapsed liituda kogu aasta vältel.

Rohkem peopilte pildigaleriis.

 

 

 

 

Lisa kommentaar

Turvakood
Värskenda